Inicijativa BoliMe

Autor: Ivana Manojlović, 28. 10. 2016.

Inicijativa BoliMe pokrenula je kampanju: Kad te boli, moraš reći vol. 2, koja potiče progovaranje o mentalnom zdravlju mladih.

Inicijativa BoliMe

Povodom Svjetskog dana mentalnog zdravlja, 10. listopada, drugu godinu zaredom, inicijativa BoliMe pokrenula je kampanju: Kad te boli, moraš reći vol. 2, koja potiče progovaranje o mentalnom zdravlju mladih. O ovoj važnoj temi progovorili su i naši učenici te su održali projekciju edukativnog videa u kojem su sudjelovale osobe iz hrvatskog javnog života u predvorju škole te su po školi postavljeni edukativni plakati inicijative. Slike pune kvalitete možete pogledati ovdje.