DOBRO DOŠLI U CENTAR ZA UGOSTITELJSTVO I TURIZAM ZABOK!

Jeste li spremni za izazov? Bilo da ste u potrazi za novim obrazovnim programima, stručnim usavršavanjem ili resursima za svoj profesionalni razvoj, naš regionalni centar kompetentnosti u Zaboku je tu da vam pruži podršku i otvori vrata beskrajnih mogućnosti u stvaranju karijere u sektoru turizma i ugostiteljstva! Naša vizija je postati lider u području strukovnog obrazovanja u turizmu i ugostiteljstvu!

Svojim učenicima i polaznicima nudimo kvalitetne i inovativne programe temeljene na suvremenim znanjima i vještinama usklađe s potrebama tržišta rada.

Naše vrijednosti su:

• Izvrsnost i integritet
  • Društvena odgovornost
  • Partnerstvo i suradnja
  • Uključivost i različitost

Sadržaj ove publikacije isključiva je odgovornost Srednje škole Zabok.
Više o informacijama o EU fondovima dostupno je na stranici www.strukturnifondovi.hr.

Upisi u 2., 3. i 4 razred

Autor: Ivana Manojlović, 22. 4. 2021.

Bit će u srijedu, 1. rujna 2021., prema  rasporedu

• u 7:30 sati: 2.U, 2.Ub, 3.U, 3.Ua, 3.Ub;
  • u 8:45 sati: 2.HT, 3.HT, 4.HT, 2.THK, 3.THK, 4.THK;
  • u 10:00 sati: 2.T, 3.T, 2.K, 3.K, 4.K;
  • u 11:15 sati: 2.Ea, 2.Eb, 3.Ea, 3.Eb, 4.Ea, 4.Eb

Na upis učenici trebaju donijeti:

• originalnu svjedodžbu prethodnog razreda,
  • potvrdu o uplati ili 50.00 kn u gotovini za povećane troškove školovanja (primjer uplatnice nalazi se na naslovnici mrežne stranice škole pod UPISI),
  • pribor za pisanje (bilježnica ili blok i kemijska olovka koja piše plavom ili crnom bojom.

Raspored po učionicama bit će na oglasnoj ploči kod glavnog ulaza.

Prilikom dolaska u školu i tijekom boravka u školi treba se pridržavati propisanih epidemioloških mjera – nositi masku, paziti na razmak, dezinficirati ruke, ...

Učenici koji su trebali odraditi stručnu praksu koja je uvjet za upis u sljedeći razred (svi učenici koji se obrazuju u sektoru Turizam i ugostiteljstvo: kuhari, konobari, THK, HT) trebaju prethodno predati potrebnu dokumentaciju o obavljenoj stručnoj praksi svojem nastavniku praktične nastave.

Učenici 2., 3. i 4. razreda koji su upućeni na ponavljanje razreda također moraju doći na upis.