@SCHOOL školski online časopis na engleskom jeziku

@SCHOOL -ISSUE 13

Autor: Ivana Manojlović, 14. 12. 2023. 20:39

Dragi čitatelji i čitateljice,

U 13. izdanju časopisa @School uronili smo u svijet putovanja kako bismo vam donijeli inspiraciju i savjete za nezaboravna putovanja koja obogaćuju dušu i um. Osim toga, ekskluzivno pratimo otvorenje srednje škole u Zaboku, donoseći vam osvrt na događanja i atmosferu s ovog značajnog događaja u našoj zajednici.

Nastavljamo s literarnim osvrtom na "Velikog Gatsbyja" - klasik koji i dalje intrigira svojom misterioznošću i glamurom. U našem book clubu istražujemo dubine ove nezaboravne priče kroz različite interpretacije i diskusije.

U ime cijelog tima @School, želimo vam radostan Božić i sretnu Novu godinu! Neka vam ovi blagdani budu ispunjeni ljubavlju, toplinom i bliskošću s vašim najdražima.

Uživajte u čitanju i u čarima blagdana!

S ljubavlju,

teacher-ice Irena i Tanja

@SCHOOL -ISSUE 12

Autor: Ivana Manojlović, 9. 6. 2023. 17:05

Krajem svibnja smo zaželjeli sve najbolje našim maturantima a svima ostalima želimo uspješan završetak školske godine i veliko hvala svim našim ‘novinarima’ čiji nas radovi nasmijavaju, informiraju i educiraju. Be cool and read @SCHOOL! Issue 12 is out!

Glavne i odgovorne,
teacher-ice Irena i Tanja

@SCHOOL 11

Autor: Ivana Manojlović, 9. 12. 2022. 11:22

Dok polako odbrojavamo ove kišne, prosinačke dane u iščekivanju predstojećih blagdana, uredništvo @SCHOOL časopisa odlučilo je kako je pravo vrijeme za darivanje. Ovom prilikom vas pozivamo da uživate u 11. izdanju @SCHOOL časopisa!

Merry Xmas and Happy New Year!

Glavne i odgovorne,
teacher-ice Irena & Tanja

@SCHOOL 10 - časopis na engleskom jeziku

Autor: Ivana Manojlović, 8. 6. 2022. 10:28

Napokon smo ispratili dugu zimu, kratko uživali u proljeću te se iznenada našli u ljetu. Međutim, to nisu jedine novosti! S dozom olakšanja dočekali smo ukidanje svih mjera kao i ‘skidanje maski’. Prema svim najavama, očekuje nas ‘užarena’ jesen ali ono što nas najviše veseli je 10. jubilarno izdanje našeg online @SCHOOL časopisa.

Želimo vam ugodno čitanje i dugo, toplo ljeto!

Merry Xmas and a Happy New Year - @SCHOOL 9

Autor: Ivana Manojlović, 9. 12. 2021. 11:11

Iako se čini kako smo se tek nedavno vratili s ljetnih praznika, niske temperature i prosinačka blagdanska atmosfera nas demantiraju. Unatoč činjenici kako već četvrti broj objavljujemo pod strogim epidemiološkim mjerama, školski online časopis na engleskom jeziku @SCHOOL ide dalje i donosi pregršt zanimljivih tema u novom, 9. izdanju.

Merry Xmas and a Happy New Year

Glavna i odgovorna urednica, Irena Bilić

@SCHOOL 8 - časopis na engleskom jeziku

Autor: Ivana Manojlović, 1. 6. 2021. 11:14

@SCHOOL 7 - časopis na engleskom jeziku

Autor: Ivana Manojlović, 7. 12. 2020. 10:10

Dragi učenici, roditelji i profesori,

novo, 7. izdanje @SCHOOL časopisa dostupno je za čitanje i prelistavanje. Hvala svima koji su doprinijeli stvaranju i uređivanju ovog izdanja te koristim priliku svima zaželjeti sretan Božić i sve najbolje u 2021!

Irena Bilić, prof.
glavna urednica

@SCHOOL 6 - časopis na engleskom jeziku

Autor: Ivana Manojlović, 25. 5. 2020. 11:51