Ovaj mjesec: 220800

Sastanku projektnog tima i radne skupine ReCeZa – REGIONALNI CENTAR ZABOK

Dana, 24. veljače 2021. u prostorima Poslovno – tehnološkog inkubatora održan je sastanak projektnog tima i radne skupine projekta ReCeZa – Regionalni Centar Zabok. Prisustvovali su: Srednja škola Prelog, Gospodarska škola Varaždin, Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar, Ekonomski fakultet Zagreb, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Udruga nastavnika u djelatnosti ugostiteljskog obrazovanja, Salve Regina-Marija Bistrica d.o.o., Biotehniški izobraževalni center Ljubljana i Zagorska razvojna agencija.

Predstavnici BIC Ljubljana i Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu prisustvovali su sastanku putem video veze.

Na sastanku se raspravljalo o dosad provedenim i nadolazećim projektnim aktivnostima te o narednim postupcima javne nabave vezano uz medijske kampanje i promociju zanimanja te stručna usavršavanja i edukacije. Predstavljeni su novi članovi projektnog tima koji su u veljači započeli s radom. S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, projektne aktivnosti su malo usporene. Usprkos tome, poštujući epidemiološke mjere partnerska Udruga UNUO provela je radionice o vrstama invaliditeta te o načinima komunikacije i poučavanja učenika s invaliditetom za nastavnike Srednje škole Zabok i nastavnike škola partnera – Gospodarska škola Varaždin, Srednja škola Prelog i Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar.

Tijekom sastanka poseban je naglasak bio na javnim nabavama koje se već dijelom provode:

• Nabava promotivnih i grafičkih usluga za Regionalni centar kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu Zabok
  • Nabava usluge vanjskih predavača, provedbe kulinarskih radionica i vanjskih stručnjaka za potrebe organizacije događanja, radionica, manifestacija i natjecanja

Predstavnik BIC Ljubljana podijelio je njihova iskustva vezano uz medijske kampanje te su razmijenjene ideje o načinu i tijeku projektnih aktivnosti koje će se provoditi sukladno postupcima javne nabave za medijske kampanje te stručna usavršavanja i edukacije. Dogovorena je izrada zajedničke platforme čiji je cilj bolja preglednost i komunikacija unutar tima i radne skupine.

Brankica Kralj
voditeljica projekta

objavio: Ivana Manojlović   datum: 2. 3. 2021.