100 % Zagorsko u Zagrebu

Autor: Ivana Manojlović, 18. 9. 2021.

U okviru projektnih aktivnosti vezano uz projekt ReCeZa – Regionalni Centar Zabok, djelatnici i učenici Srednje škole Zabok sudjelovali su na manifestaciji 100 % Zagorsko koja se održala na trgu Bana Jelačića, 17. rujna 2021. godine.

Manifestacija je donatorskog karaktera kojom se promoviraju zagorski proizvodi, kultura i tradicija. Srednja škola Zabok se predstavila sa ručno rađenim zagorskim štruklima, bučnicom i savijačom od jabuke te medenjacima, koje su izradili učenici Srednje škole Zabok.

Na manifestaciji u Zagrebu sudjelovale su učenice 3. razreda (turističko hotelijerski komercijalisti), Valentina Turk, Danijela Klanjčić i Monika Leljak, strukovni nastavnici Renata Tršinski i Tomislav Vranić te voditelje Centra kompetentnosti Andrej Ivankov.