PODJELA SVJEDODŽBI UČENICIMA ZAVRŠNIH RAZREDA 1. srpnja 2020.

Autor: Ivana Manojlović, 29. 6. 2020.

OPĆE UPUTE:

Zabrana pristupa u slučaju simptoma akutne respiratorne bolesti:Tijekom epidemije novog koronavirusa, na podjelu svjedodžbi ne dolaze učenici završnih razreda koji pokazuje znakove akutne respiratorne bolesti (povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa i sl.). te učenici kojima je utvrđena zaraza COVID-19.

Učenici koji ne dođu na podjelu svjedodžbi iz bilo kojeg od ta dva razloga, moći će podići svjedodžbe naknadno, u dogovoru s razrednicom/razrednikom.

Učenici na podjelu svjedodžbi dolaze 5 minuta prije zakazanog vremena na navedeni ulaz. Tijekom dolaska/odlaska i boravka u školi učenici su dužni pridržavati se mjera i uputa koje propisuje Hrvatski zavod za javno zdravstvo: da se učenici ne grupiraju pri dolasku (izvan i unutar ustanove poželjan je fizički razmak od najmanje 1.5 metra). Učenici trebaju ponijeti vlastitu kemijsku olovku. Pri ulazu u školu dezinficirati ruke.

ULAZ KOD DVORANE ZA TZK

PODJELA U DVORANI ZA TZK