> O školi  > Knjižnica  > Događanja
Događanja

Nabava udžbenika za učenike srednjih škola izvan Grada Zagreba koji imaju prebivalište u Gradu Zagrebu

Autor: Ana Gmaz Živko, 3. 6. 2019.

Sukladno kriterijima utvrđenima u Programu javnih potreba u srednjem odgoju i obrazovanju Grada Zagreba za 20l9. godinu (Službeni glasnik Grada Zagreba 28/18), Grad Zagreb će, radi zaštite standarda učenika i njihovih roditelja, osigurati i u školskoj godini 2019./2020. školske udžbenike koji su besplatni za učenike srednjih škola koji imaju prebivalište na području Grada Zagreba. Više o ovoj temi možete pročitati na službenim stranicama Grada Zagreba.

Mole se svi učenici i roditelji učenika koji imaju prebivalište na području Grada Zagreba da se jave u školsku knjižnicu radi ovjere popisa udžbenika i predaje zahtjeva za besplatne udžbenike Gradu Zagrebu. Ovjera popisa udžbenika bit će moguća tek nakon što MZO objavi katalog izabranih udžbenika na svojim mrežnim stranicama jer tek nakon toga Škola može objaviti popise udžbenika za svaki pojedini nastavni smjer.

Predaja zahtjeva i ovjera udžbenika moći će se obaviti u službenom radnom vremenu za korisnike nakon završetka nastave od 8.00 do 12.00 sati.