> O školi  > Natječaji

PISANO TESTIRANJE

Autor: Ivana Manojlović, 23. 12. 2020.

ODRŽAT ĆE SE U PROSTORIJAMA SREDNJE ŠKOLE ZABOK, IVANA I CVIJETE HUIS 2, ZABOK, UZ POŠTIVANJE SVIH EPIDEMIOLOŠKIH MJERA (DEZINFEKCIJA RUKU, OBAVEZNO NOŠENJE MASKE, MJERENJE TEMPERATURE NA ULAZU).

Pisano testiranje održat će se u prostorijama srednje škole zabok, Ivana i Cvijete Huis 2, Zabok,  uz poštivanje svih epidemioloških mjera (dezinfekcija ruku, obavezno nošenje maske, mjerenje temperature na ulazu) prema sljedećem rasporedu:

Kandidati pozvani na pisano testiranje za radno mjesto administrativni referent/ica koje će se održati 11.1.2021. Godine u 10,00 sati:

1. A.B.
  2. D.S.
  3. D.L.
  4. D.M.
  5. H.H.
  6. I.V.
  7. K.H.

U učionici broj 2

1. K.P.
  2. L.K.
  3. M.J.
  4. M.T.
  5. M.LJ.
  6. M.M.
  7. N.T.

Nakon pisanog testiranja iz područja pravnih propisa kandidati će pristupiti testiranju digitalnih kompetencija prema rasporedu koji će dobiti u školi nakon gore održanog testiranja.

Kandidat pozvan na pisano testiranje za radno mjesto samostalni upravni referent/ica za poslove javne nabave koje će se održati 11.1.2021. godine u 12,00 sati:

1. S.T.
  2. K.H.

Nakon pisanog testiranja iz područja pravnih propisa i engleskog jezika  kandidati će pristupiti testiranju digitalnih kompetencija prema rasporedu koji će dobiti u školi nakon gore održanog testiranja.

Kandidati pozvani na pisano testiranje za radno mjesto računovodstveni referent/ica – financijski knjigovođa koje će se održati 11.1.2021. godine u 12,00 sati:

1. K.P.
  2. M.L.
  3. N.K.
  4. V.B.L.

Nakon pisanog testiranja iz područja pravnih propisa kandidati će pristupiti testiranju digitalnih kompetencija prema rasporedu koji će dobiti u školi nakon gore odžanog testiranja.

Kandidati pozvani na pisano testiranje za radno mjesto voditelj/ica centra kompetencija koje će se održati 11.1.2021. godine u 12,00 sati:

U učionici broj 2:

1. A.I.
  2. F.V.K.
  3. A.B.
  4. T.V.
  5. A.Č.

Nakon pisanog testiranja iz područja pravnih propisa i engleskog jezika kandidati će pristupiti testiranju digitalnih kompetencija prema rasporedu koji će dobiti u školi nakon gore odžanog testiranja.

Za kandidate prijavljene na  radno mjesto voditelja/ice centra kompetencija psihološko testiranje će se održati 14.1.2021. Godine. Pisane upute o istom će dobiti nakon gore provedenog testiranja.

Kandidati su dužni sa sobom donijeti i predočiti osobne iskaznice.

Rezultati pisanog dijela testiranja iz područja pravnih propisa, stranog jezika i digitalnih kompetencija biti će objavljeni 12. 1. 2021. Godine  na internet stranici srednje škole zabok.