> Upisi

KONAČNI  BROJ SLOBODNIH MJESTA ZA JESENSKI UPISNI ROK

PRODAVAČ:

3     MJESTA

EKSPERIMENTALNI POSEBNI PROGRAM ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU ZA STJECANJE KVALIFIKACIJE POMOĆNI UGOSTITELJ/POMOĆNA UGOSTITELJICA:

6 MJESTA

EKSPERIMENTALNI PROGRAM – STRUKOVNI KURIKULUM ZA STJECANJE KVALIFIKACIJE TEHNIČAR ZA UGOSTITELJSTVO -

11 MJESTA

Zabok, 07. kolovoza 2023.

OKVIRNI BROJ SLOBODNIH MJESTA ZA UPIS U PRVI RAZRED - JESENSKI ROK

Autor: Marijana Franc, 14. 7. 2023. 08:09

OKVIRNI BROJ SLOBODNIH MJESTA ZA JESENSKI UPISNI ROK

PRODAVAČ:

3     MJESTA

6 MJESTA

11 MJESTA

[više]

NATJEČAJ za UPIS učenika u 1. razred za šk.god. 2023./24. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Manojlović, 6. 6. 2023. 13:03

Upisi u prvi razred za školsku godinu 2023./2024. - JESENSKI ROK

Autor: Ivana Manojlović, 2. 6. 2023. 12:17

Poštovani roditelji i učenici - kandidati za upis u prvi razred!

U sklopu provođenja upisnog postupka u prvi razred srednje škole za školsku godinu 2023./2024. sve upisne aktivnosti moći će se odraditi elektroničkim putem ili osobno. Trenutkom objave konačnih ljestvica poretka 26. kolovoza 2023. učenici će steći pravo upisa u program obrazovanja najvišega prioriteta u kojem se nalaze u sklopu upisne kvote. Upisnicu dostupnu na mrežnoj stranici https://srednje.e-upisi.hr/#/ potrebno je ispisati, dopuniti, napisati osobni kontakt (broj mobitela, telefona) i potvrditi vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika. Potpisanu upisnicu učenik je dužan sam učitati u sustav.

Učenicima koji nisu u mogućnosti ispisati upisnicu, to će biti omogućeno u školi na dan dolaska na upis.

Dokumente o ispunjavanju posebnih uvjeta za upis učenici šalju elektroničkim putem na mail: srednjaszabok@gmail.com

1. za zanimanja
    •  eksperimentalni program za zanimanje tehničar za ugostiteljstvo i  prodavač: potvrda školskog liječnika o zdravstvenoj sposobnosti

UPISI:

28.8.2023.

• Osobno u školi [Prilaz dr. Franje Tuđmana 15, Zabok]: 8 - 12 sati
  • e-upis na mail: srednjaszabok@gmail.com: 8 – 18 sati

Za dokumentaciju koja se šalje elektroničkom poštom potrebno je u:

• Naslov (predmet) poruke: upisati naziv programa koji učenik upisuje te ime i prezime učenika (npr. Konobar – Ivana Horvat)
  • Sadržaj poruke: u e-poruci roditelj/skrbnik je dužan dostaviti svoj osobni kontakt (broj mobitela, telefona)

Učenik je upisan u prvi razred Srednje škole Zabok nakon što potvrdi svoj upis vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na Upisnici (koju preuzima u https://srednje.e-upisi.hr/#/) i učita potpisanu upisnicu u sustav, a ostalu potrebnu dokumentaciju dostavi elektroničkim putem ili osobno u školu.

Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za školsku godinu 2023./2024. možete pronaći na web stranici škole ili dobiti u školi u pisanom obliku.

MOLE SE UČENICI KOJI UPISUJU  EKSPERIMENTALNE PROGRAME ZA ZANIMANJA POMOĆNI UGOSTITELJ I TEHNIČAR ZA UGOSTITELJSTVO DA OBAVEZNO DOĐU U ŠKOLU U PONEDJELJAK, 28.8. 2023. OD 8 – 11 SATI ZBOG IZMJERE ZA BESPLATNU RADNU ODJEĆU.

PREPORUČAMO da roditelji i učenici koji to mogu, na dan upisa dođu u školu osobno kako bi dobili dodatne informacije o školi, organizaciji nastave, provođenju praktične nastave i stručne prakse i svemu ostalom što ih zanima.

PREPORUČAMO da roditelji učenika koji su ostvarili pravo direktnog upisa, dođu u školu osobno kako bi dobili dodatne informacije o školi, organizaciji nastave, provođenju praktične nastave i stručne prakse i svemu ostalom što ih zanima kod pedagoginje i psihologinje.

Pregled zanimanja SŠ Zabok - Regionalnog centra kompetencija CUT Zabok

Autor: Ivana Manojlović, 2. 6. 2023. 11:46

U novoj školskoj godini 2023./2024., Srednja škola Zabok upisuje sljedeća zanimanja:

[više]

NASTAVAK OBRAZOVANJA NAKON ZAVRŠENE TROGODIŠNJE STRUKOVNE ŠKOLE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marijana Franc, 25. 4. 2023. 09:02