Rezultat nakon provedenih selekcijskih razgovora

Nakon provedenih selekcijskih razgovora i obradom primljene dokumentacije kandidata i kandidatkinja, sukladno odluci Uprave tvrtke Velum d.o.o., kandidatkinje Sanja Mrkoci, Sandra Curi i Ivana Leljak primljene su u radni odnos s početkom rada od 1.rujna 2015.godine na rok od dvije školske godine.

Tvrtka Velum d.o.o. raspisala je natječaj za popunu svih radnih mjesta. Na natječaj se javilo ukupno dvadeset kandidata i kandidatkinja. Obrada dokumentacije i održavanje  selekcijskih razgovora još uvijek traje, no na temelju završenih analiza i mišljenja članova Uprave društva zasada su u radni odnos primljene tri kandidatkinje.

ü  Gospođica Sanja Mrkoci primljena je na radno mjesto direktorice zbog svojih znanja i vještina. Poznaje zaduženja u potpunosti, te pokazuje da je odlična kandidatkinja za vodeće radno mjesto u društvu upravo zbog toga jer je samouvjerena, opuštena, iskrena, hrabra, maštovita snalažljiva i komunikativna.

ü  Gospođica Sandra Curi primljena je na radno mjesto voditeljice prodaje i marketinga. Ima ispunjene uvjete za ovo radno mjesto, kvalificirana je, komunikativna, opuštena, kreativna i ima kvalitetan javni nastup i pokazala je da ima vještine dobrog prodavača.

ü  Gospođica Ivana Leljak primljena je na radno mjesto voditeljice nabave. Prilagodljiva je, brzo uči, entuzijastična, marljiva, vrlo pozitivna, samouvjerena, vrlo dobro govori engleski te je baš ona odlična kandidatkinja za ovo radno mjesto.

Sve navedene kandidatkinje stupaju u radni odnos od 1. rujna 2015. godine u trajanju od dvije školske godine.