Škola ambasador EU parlamenta

I MI SMO BILI SUDIONICI HUMANITARNOG „feJst domačeg kviza“

Autor: Ivana Manojlović, 27. 9. 2023.

MALI MIRKECI I 17 PUB KVIZ EKIPA DONIRALI NOVAC

ZA BOLNICU ZABOK

I MI SMO BILI SUDIONICI HUMANITARNOG „feJst domačeg kviza“

Dio EPAS tima naše škole (5 učenika; Leticija, Sara, Mihaela, Iva i Lovro), zajedno sa svojom mentoricom, prof. Dlesk sudjelovao je u četvrtak, 21. rujna u restoranu Zaboky u Zaboku, na humanitarnom pub kvizu pod nazivom „feJst domači kviz“.

Zahvaljujemo od srca Lions Club Zagorje i feJst domačoj ekipi na pozivu da predstavimo program ambasadora EU Parlamenta i usput sudjelujemo i kao pub ekipa u ovom kvizu čiji je prihod uplaćen Općoj bolnici i bolnici hrvatskih veterana Zabok.

Više o događanju pod opširnije.

Tako su EPASOVCI alias MALI MIRKECI imali priliku vidjeti kako je to igrati pub kviz koji je u ovom slučaju imao tri dijela, uz neka glazbena pitanja za što se pobrinuo naš pijanist Jurica Vugrek. Kviz su organizirali i vodili dečki iz feJst domače ekipe i na početku drugog dijela kviza naša je ekipa dobila priliku predstaviti program ambasadora EU Parlamenta i usput sve ekipe motivirati na sudjelovanje u tematskom EU kvizu koji ćemo zajedno s njima i organizirati.

Dok su Leticija i Sara predstavljale program, Iva i Mihaela su svima podijelile letke s poveznicama do naših društvenih mreža, mrežne stranice škole i digitalne platforme #zajednoza.eu.

Sve je snimao i fotografirao naš Lovro i dio atmosfere donosimo na nekoliko fotografija u privitku dok su djevojke u trećem krugu prenosile kviz u realnom vremenu i dodjelu simboličnih nagrada za prvih 5 timova među kojima je bila i ekipa Adolf topić i njegov kompić, odnosno tim naše Ravnateljice i kolege i profesora povijesti Danijela Peveca. Možemo spomenuti i ekipu Truti čiji je član naš profesor Luka Grmek.

Uglavnom da rezimiramo