EU projekt - RCKTU

Fotografije izgradnje SŠ Zabok - Regionalnog centra kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu CUT Zabok - srpanj 2023.

Autor: Ivana Manojlović, 26. 7. 2023. 17:56

[više]

[Škola u medijima] RADOVI PRED ZAVRŠETKOM: U rujnu se u Zagorju otvara potpuno novi hotel i restoran u sklopu RCKTU-a

Autor: Ivana Manojlović, 6. 7. 2023. 08:41

Na portalu Zagorje.com objavljena o vijest: RADOVI PRED ZAVRŠETKOM: U rujnu se u Zagorju otvara potpuno novi hotel i restoran u sklopu RCKTU-a

Regionalni centar kompetentnosti u ugostiteljstvu i turizmu u Zaboku već je na 80 posto izvršenosti, a gradilište na kojem su radovi u punom jeku danas je obišao župan Željko Kolar sa suradnicima.

[više]

Fotografije izgradnje SŠ Zabok - Regionalnog centra kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu CUT Zabok - lipanj 2023.

Autor: Ivana Manojlović, 14. 6. 2023. 10:11

Autor: Ivana Manojlović, 3. 6. 2023. 09:51

Dogradnja dvorane za TZK

Autor: Ivana Manojlović, 16. 2. 2023. 16:25

U sklopu rekonstrukcije i dogradnje Srednje škole Zabok - RCKTU, sklopljen je ugovor za izgradnju sportske dvorane i igrališta vrijedan 3,6 milijuna € s tvrtkom MDK.

[više]

Fotografije iz zraka - izgradnja SŠ Zabok Regionalnog centra kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu CUT Zabok - rujan 2022.

Autor: Ivana Manojlović, 5. 1. 2023. 09:08

[više]

[Škola u medijima] Obilazak gradilišta Regionalnog centra kompetentnosti, ugostiteljstvu i turizmu u Zaboku

Autor: Ivana Manojlović, 5. 9. 2022. 08:59

Cijeli članak možete pročitati na:

portalu Zara.hr: https://www.zara.hr/vijesti/648-obilazak-gradilista-regionalnog-centra-kompetentnosti-ugostiteljstvu-i-turizmu-u-zaboku

portalu Zagorje-international.hr: https://www.zagorje-international.hr/2022/08/31/%CB%9Dovo-je-eu-projekt-nemamo-prava-na-pogresku-djeca-ce-od-sljedeceg-rujna-ovdje-pohadati-nastavu%CB%9D/

[Škola u medijima] Potpisivanje ugovora o rekonstrukciji RCKTU Zabok

Autor: Ivana Manojlović, 28. 4. 2022. 11:24

Ravnateljica Draženka Jurec i direktor tvrtke MDK Građevinar Krunoslav Pavlinić potpisali su 27.4.2022. ugovor o javnoj nabavi za izvođenje 66,39 milijuna kuna vrijednih građevinskih radova na dogradnji i rekonstrukciji Regionalnog centra kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu Zabok. Više o samom događaju: VELIK DAN ZA SŠ ZABOK I ŽUPANIJU: Kreću 66,3 milijuna kuna vrijedni radovi na Regionalnom centru kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu Zabok

Počelo rušenje zgrade SŠ Zabok

Autor: Ivana Manojlović, 4. 10. 2021. 11:14

Više o događaju pročitajte na portalu Zagorje.com:

Oproštaj od škole & Seljenje škole

Autor: Ivana Manojlović, 29. 9. 2021. 09:43

Učenici i nastavnici su se oprostili od škole, 28.9.2021. kada je bio zadnji dan
nastave: https://photos.app.goo.gl/g8zjzJNMGCAnhPqg8

Dana 29.9.2021 započelo seljenje škole u privremene objekte Regeneracija i
dvorac Bračak: https://photos.app.goo.gl/xQU9BqVZZ7F9Z9CS6

REGIONALNI CENTAR KOMPETENTNOSTI U TURIZMU I UGOSTITELJSTVU ZABOK

Autor: Ivana Manojlović, 13. 7. 2020. 09:43

REGIONALNI CENTAR KOMPETENTNOSTI U TURIZMU I UGOSTITELJSTVU ZABOK

Srednja škola Zabok provodi projekt pod nazivom „Regionalni centar kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu Zabok“. Transformacijom u Centar kompetentnosti Srednja škola Zabok će moći osigurati uvjete za adekvatno obrazovanje, stjecanje znanja i vještina kakvo se od turističkog kadra očekuje u privatnom sektoru. Centar će uz modernizirane i nove učionice, praktikume, trening centar i zajedničke prostore dobiti i akademis– ugostiteljski objekt sa smještajnim jedinicama različitih kategorija, koji će kroz segmente poslovanja u realnim situacijama pružati najbolju praktičnu nastavu polaznicima Centra. Uz stvaranje odgovarajućih uvjeta za vrhunsko obrazovanje, cilj je u takvom objektu omogućiti učenje temeljeno na radu, pružiti jedinstven primjer dobre prakse i pokazni primjer zelene arhitekture i funkcionalnosti u gospodarskom sektoru u Hrvatskoj i okruženju.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

OSOBNA ISKAZNICA PROJEKTA - RCK Vijest ima dokument u privitku

Autor: Danijel Pevec, 9. 3. 2020. 22:13

Centri kompetentnosti u turizmu

Autor: Ivana Manojlović, 18. 1. 2020. 11:27

Potpisivanje ugovora o uspostavi infrastrukture RCK Zabok

Autor: Ivana Manojlović, 9. 12. 2019. 12:44

U petak, 6. prosinca 2019.g., ravnateljica SŠ Zabok, gđa. Draženka Jurec, potpisla je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava sa gosp. Markom Pavićem, ministrom Regionalnog razvoja i fondova EU.