Škola ambasador EU parlamenta

POZIV na otvaranje EU Chill zone

Autor: Ivana Manojlović, 17. 3. 2023.

Ukoliko ste u prilici i imate volje i motivacije za još jedno predavanje i druženje, pozivam vas da nam se pridružite u petak (sutra) 17. ožujka u dvorani za TZK oko 12:45 sati.

Zastupnica Biljana Borzan će imati druženje s učenicima završnih razreda (4 Ea, 4 Eb i 4 K) te malim ambasadorima iz drugih i trećih razreda, s početkom u 13 sati. Poziv je otvoren svima.

Svi ste zaista dobro došli i veselio bi me vaš dolazak. Prije predavanja ćemo zamoliti zastupnicu da prereže jednu od dvije vrpce na ulasku u našu EU chill zonu. Drugu vrpcu će prerezati i službeni sponzor ovog malog kutka za vas i učenike, gosp. Mario Kvež iz tvrtke Montex d.o.o. iz Sv. Križa Začretje koji nam je donirao sve navlake za lazy bagove i sjedalice te jednu dekicu u Unijinim bojama.

Cijeli događaj možete pratiti i na TikTok kanalu https://www.tiktok.com/@leeonardaa?_t=8ahWgEFLWIX&_r=1 Prijenos će ići uživo od 13 sati.

Marija Dlesk, dipl. oec., prof. savjetnik
Senior ambasador EU Parlamenta
SREDNJA ŠKOLA ZABOK
Regionalni centar kompetencija u turizmu i ugostiteljstvu