Vannastavne aktivnosti

1. PALAČINKA KUP SISAK 2019.

Autor: Danijel Pevec, 28. 10. 2019.

Učenice naše škole, Matea Ozimec i Antonela Potočki s mentorima Tomislavom Vranićem i Renatom Tršinski, sudjelovale su na 1. Palačinka kupu održanom 18. listopada u Sisku.

Srednja škola Viktorovac iz Siska bila je domaćin natjecanaja na kojem je svoju kreativnost i vještinu pokazalo pedeset učenika i profesora iz Siska, Zagreba, Karlovca, Bjelovara, Topuskog, Zaprešića, Garešnice, Zaboka i Samobora.  Natjecatelji su otkrili što je novo u pripremi omiljenih palačinki te kako mogu nemoguće kombinacije spojiti u naročito dobre i odlične delicije, uz mirise i okuse koji nikoga nisu ostavili ravnodušnima.

Priloženi dokumenti:
1._Palacinka_kup.doc (7.08 MB)