Vannastavne aktivnosti

TALENT SHOW "Max sucht den Superstar II“

Autor: Danijel Pevec, 12. 11. 2018.

U sportskoj dvorani Gospodarske škole Varaždin, u petak 9. studenog 2018. održan je talent show "Max sucht den Superstar II". Radi se o talent natjecanju na njemačkom jeziku koji Gospodarska škola uspješno provodi već četvrtu godinu, s ciljem promicanja učenja njemačkoga jezika, te poznavanja kulture i civilizacije zemalja njemačkog govornog područja. Talent show je natjecateljskog karaktera, a u 25 izvedbi nastupilo je 70-ak izvođača iz 21 srednje škole, koji su se natjecali u pjevanju, plesu i glumi, te uz pomoć glazbe i druge audiovizualne podrške pokazali koliko poznaju njemački jezik. Ove godine prvi puta su nastupili i predstavnici naše škole. Petra Čondić i Ivana Zebić (obje učenice 3.HTT, vokali), te Luka Prpić (3.EA, gitara) i Tomislav-Zvonko Jagečić (3.HTT, bubanj) zauzeli su vrlo dobro 7. mjesto za izvedbu skladbe “10000 Tränen”. U mnoštvu srednjoškolskih talenata koji su nastupili na natjecanju, stručni žiri i publiku je oduševio David Đorđijevski iz Druge gimnazije Osijek, koji je izabran za najboljeg pjevača natjecanja. U kategoriji dramskog izražaja najbolja 'Maxica' je Natalie Vurušić iz Srednje škole Čakovec.

Priloženi dokumenti:
Izvijesce_Max_sucht_den_Superstar_II.pdf (845.53 KB)