Hotelijersko-turistički tehničar

Turisnitčka animacija sa e-biciklima

ČETVEROGODIŠNJE ZANIMANJE

Hotelijersko-turistički tehničar radi na:

• poslovima rezervacija, prodaje i skrbi  oko  prihvata, smještaja, boravka, odjave i ispraćaja gosta,
  • na poslovima posredništva, specijalističke prodaje, turističkog informiranja, destinacijskog menadžmenta isl.

Mogućnosti zapošljavanja:

• U hotelima, hostelima, motelima, kampovima, marinama, turističkim agencijama, turističkim zajednicama, turističkim uredima i sl.

Nastavak školovanja:

• Na svim višim i visokim školama u Republici Hrvatskoj u skladu s položenim razinama obrazovnog dijela i izbornih predmeta državne mature.

Elementi koji se boduju za upis u zanimanje HOTELIJERSKO-TURISTIČKI TEHNIČAR:

• Opći uspjeh  od 5. do 8. razreda,  ocjene 7. i 8. razreda iz predmeta: hrvatski jezik, matematika, 1. strani jezik, povijest, zemljopis, likovna kultura.

Odlični rezultati učenika SŠ Zabok

Autor: Marijana Franc, 21. 12. 2016.

I ove školske godine učenici Srednje Škole Zabok bili su vrlo uspješni na mnogim natjecanjima na županijskoj, regionalnoj, državnoj i međunarodnoj razini. Članak u privitku.

Priloženi dokumenti:
odlicni.pdf (228.33 KB)