Izvanučioničke nastave

OBAVIJEST o izboru agencijea na temelju pozivne ponude broj 2

Autor: Ivana Manojlović, 16. 2. 2024.

Dana 16. veljače u 12:30 sati otvorene su ponude za javni poziv 2/23. Pri otvaranju ponuda prisutni su bili predsjednici razrednih odjeljenje 3.THK i 3.HTT, predstavnik roditelja 3.THK te razrednici 3.THK i 3.HTT. Na adresu škole došle su ponude iz sedam (7) agencija i sve su stigle u zadanom roku sukladno raspisanom natječaju. Povjerenstvo je konstatiralo da pet (5) agencija nije zadovoljilo tražene uvjete iz natječaja, a preostale dvije (2) - SVIJET PUTOVANJA i TRAVELEGO - su u potpunosti zadovoljile tražene uvjete.
Roditeljski sastanak za prezentaciju i odabir putničke agencije održat ćemo 27. veljača 2024. u 17:30 sati u Srednjoj školi Zabok, Ivana i Cvijete Huis 2, Zabok.