preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 11. 2015.

Ukupno: 951607
Ovaj mjesec: 6
Djelatnici
  Ime i prezime djelatnika E-mail za Web stranice
1. Ana-Marija Strmečki zupanic.anamarija@gmail.com
2. Ana Gmaz Živko ana.gmaz@skole.hr
3. Andrej Ivankov andrej.ivankov@skole.hr
4. Andreja Sedej andreja-sedej@net.hr
5. Boris Marković boris.markovic@skole.hr
6. Božena Novosel bozena.novosel@skole.hr
7. Brankica Cvetko cvetko.brankica@gmail.com
8. Brankica Kralj branka.kralj@kr.t-com.hr
9. Danijel Pevec pevecdaniel@gmail.com
10. Darija Vrdoljak darija.vrdo@gmail.com
11. Davorka Gavranić davorka.gavranic@skole.hr
12. Dejan Čehulić dejan.cehulic@gmail.com
13. Domagoj Cimperšak domagoj.cimpersak@skole.hr
14. Dragica Hršak dragica.hrsak1@gmail.com
15. Drago Bartolić dragobartolic7@gmail.com
16. Draženka Jurec drazenka.jurec@skole.hr
17. Dubravka Hržica dubravka.hrzica@gmail.com
18. Dubravka Krznar dubravka.krznar@skole.hr
19. Dubravko Vidović dubravkoradinf@gmail.com
20. Elvira Kvesić Gvajdek elvira.gvajdek@gmail.com
21. Franjo Tenšek  
22. Gordana Vurnek gordanavurnek@gmail.com
23. Helena Hrgetić helena.hrgetic@skole.hr
24. Helena Kralj helena.hanzic@gmail.com
25. Ines Lisak ines.lisak@skole.hr
26. Ingrid Lončar inaloncar@net.hr
27. Irena Bilić irena.bilic1@skole.hr
28. Irena Sinković irena.hrupelj@gmail.com
29. Ivan Petek ivan.petek@kr.htnet.hr
30. Ivana Škrlec vancaskrlec@gmail.com
31. Ivana Manojlović ivana.manojlovic@skole.hr
32. Ivana Osrečak osrecak.ivana@gmail.com
33. Ivana Zrinščak zrinscak.ivana@gmail.com
34. Jasminka Sinković jsinkov@gmail.com
35. Josip Bartolek  
36. Josip Hodak josip.hodak3@skole.hr
37. Josipa Šoštarić  
38. Jurica Gregurović jurica.gregurovic@skole.hr
39. Jurica Kotarski jurica.kotarski1@skole.hr
40. Karmen Bračić-Bunčec karmen.bracic-buncec@skole.hr
41. Karolina Ciglar karolina.ciglar@skole.hr
42. Koraljka Mia Milić milickoraljka@hotmail.com
43. Kristina Kovačec kris.kovacec@gmail.com
44. Kristina-Tatjana Hrastinski  
45. Ksenija Presečki  
46. Livia Čebrajec livia.cebrajec@skole.hr
47. Ljubica Savić ljubica.savic@skole.hr
48. Maja Jelačić jelacic.maja@gmail.com
49. Maja Kotarski maja.kotarski@skole.hr
50. Maja Mustač maja.mustac1@skole.hr
51. Magdalena Glavić magdalenazd23@gmail.com
52. Marija Dlesk marijadlesk32@gmail.com
53. Marija Lojna marija.lojna1@skole.hr
54. Marija Orešić marija.oresic@gmail.com
55. Marijana Franc marijana.franc@skole.hr
56. Marijana Ivanković Škrinjar marijana.ivankovic-skrinjar@skole.hr
57. Marko Kralj mkralj1989@gmail.com
58. Matea Bajs matea.bajs@skole.hr
59. Mihaela Hitrec mihaela.hitrec@skole.hr
60. Mirjana Spajić mirjana.spajic21@gmail.com
61. Mislav Crnković mislav.kukuriku@gmail.com
62. Monika Ivančir m.ivancir@hotmail.com
63. Monika Kereša monika.keresa@skole.hr
64. Nadica Mišak-Ivankov nadica.misak-ivankov@skole.hr
65. Natalija Tuđen natalija.tuden@skole.hr
66. Nikolina Balić nikolina.balic2@skole.hr
67. Renata Tršinski renatatrsinski@gmail.com
68. Romina Sertić romina.sertic@gmail.com
69. Sandra Meglić sandra.meglic@net.hr
70. Sanja Meglić sanja.pavlisa@gmail.com
71. Štefica Šutija isutijaw@globalnet.hr
72. Stjepan Gmajnički stjepan.gmajnicki@gmail.com
73. Tamara Gopurenko tamara.gopurenko@skole.hr
74. Tihana Hrastinski Borčić hiver@net.hr
75. Tomislav Kožić tomislav.kozic1@skole.hr
76. Tomislav Vranić tomislav.vranic67@gmail.com
77. Valentina Barlafa - Latin valentina.barlafa-latin@skole.hr
78. Verica Komin vericakomin@gmail.com
79. Vesna Gorički vesna.goricki@kr.ht.hr
80. Vesna Rafaj Saftić vrafaj1@gmail.com
81. Vesna Šukan vesna.sukan@gmail.com
82. Vlatka Benko vlatka.benko@skole.hr

Vijesti

Odlazak u mirovinu

Na kraju školske godine nakon više od 160 godina zajedničkog rada u zasluženu mirovinu odlaze naše četiri kolegice.

  • Jadranka Krklec

  • Asja Rimsa-Horvat

  • Gordana Stojić

  • Barbara Franc

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Manojlović  datum: 14. 7. 2021. 12:04
 





preskoči na navigaciju