> O školi  > Knjižnica  > Događanja

Međunarodni dan darivanja knjigom

Autor: Ana Gmaz Živko, 17. 2. 2020.

U školskoj knjižnici obilježili smo 14. veljače 2020. Međunarodni dan darivanja knjigom. Tom prigodom darivali smo knjigom najaktivnije čitatelje školske knjižnice u 2019. godini prema dobivenim statistikama knjižničnog programa Metel.

Najaktivnija čitateljica je profesorica hrvatskog jezika Dubravka Krznar sa šesnaest pročitanih knjiga, a drugo mjesto pripalo je učenici 3. HT razreda Valentić Patriciji koja je pročitala devet knjiga. Također, osmišljen je prigodan program dodjele nagrada. Učenici 2. EA razreda rješavali su Kahoot kvizove naziva Hrvatska kultura i Hrvatski jezik. Pobjednike kvizova, timove TAM i Miši također smo darivali knjigama.

Podijelili smo knjige: Istina o povijesti, Velika otkrića: 100 znanstvenika koji su promijenili svijet, Likovnost, glazba, gluma i Razgovori s velikim ekonomistima.

Priloženi dokumenti:
Me_unarodni_dan_darivanja_knjigo1.docx (304.31 KB)