> Nastava  > Projekti

Predstavljanje projekta DIGI4Teach

Autor: Ivana Manojlović, 2. 3. 2023.

Stručno vijeće ekonomske grupe predmeta ugostilo je nastavnice 2. ekonomske škole iz Zagreba, Ondinu Čižmek Vujanović, univ.spec.oec. i Ivanu Virovac Bilanđija, dipl.oec. koje su predstavile projekt Digi4Teach, namijenjem nastavnicima i učenicima. Više o predstavljanju projekta pod opširnije.

Gordana Vurnek, dipl.oec.
Voditeljica stručnog vijeća nastavnika ekonomske grupe predmeta

Primarni cilj projekta je razmjena primjera dobre prakse poučavanja u područjima marketinga, financija i turizma u eri digitalizacije. Suradnja institucija visokog i srednjoškolskog obrazovanja doprinosi razvoju i implementiraju strategija poučavanja i razvoj vještina koje kod učenika potiču kreativno mišljenje i jačanje poduzetničkog duha. Partneri na projektu su; Ekonomski fakultet u Zagrebu te obrazovne institucije iz Njemačke, Poljske i Srbije. Više o projektu možete saznati na; DIGI4Teach.