> Nastava  > Projekti

Projekt Sretnije šapice

Autor: Ivana Manojlović, 22. 12. 2022.

Učenici i djelatnici Srednje škole Zabok sudjelovali su u projektu pod nazivom „Sretnije šapice“. Jedan od bitnih ciljeva ovog projekta bio je prikupljanje donacija za napuštene životinje koje borave u skloništu „Luč Zagorja“.

Donacije su se prikupljale od 12.12. do 19.12.2022. U tom periodu prikupio se veliki broj donacija koje su 22.12. odvezene u sklonište. Djelatnici skloništa zahvalili su na donacijama te su pozvali učenike da posjete sklonište. Nastavnica Monika Ivančir, koja je ujedno i osmislila ovaj projekt, zahvaljuje svim učenicima i djelatnicima škole koji su se u velikom broju odazvali i podržali projekt.